AFSCHEID
Deze vrijdag om 11uur neemt de bevolking van Vilvoorde en de prominenten afscheid van Oud Premier Jean-Luc Dehaene.
Dehaene krijgt een staatsbegrafenis zonder militaire eer. Zoals gewoonlijk in deze omstandigheden zal de Koning vertegenwoordigf worden op de katholieke begrafenis van europarlementslid Dehaene.
Er zullen toespraken van politici worden gelezen maar in de basiliek van Vilvoorde zijn ook zetels voorbehouden voor de gewone bevolking. Het gaat om een uitdrukkelijke wens van de familie.
Gisteren brachten Koning Albert en Koningin Paola een laatste groet aan hun éérste minister. Men herrinere zich dat Dehaene premier werd toen Koning Boudewijn is gestorven in 1993.
Onze nieuwe koning was ook een bezoek gaan brengen aan de rouwende familie in het begin van de week.
MD DESNERCK

Vous devez être connecté pour poster un commentaire.